איך מטפחים את הכלב שלך בבית?

האם אתה רוצה שהכלב או הגור שלך יראו יפה ורוצים שאנשים יביטו בך כשאתה בחוץ עם הכלב שלך? אתה יכול לעשות זאת מבלי לקחת את חיית המחמד שלך לטרקלין. בנוסף, אינך צריך לחכות לפגישות שלך. זה עשוי להישמע קשה לעשות זאת בבית אך אנו בטוחים שאחרי שתעבור על מאמר זה תרגיש את הביטחון לחנך את כלבך בבית. עכשיו נתחיל לדון ב -7 טיפים לטיפוח כלבים בזה אחר זה.

צחצוח שיער

בין אם לכלבך יש שיער ארוך או קצר, צחצוח חשוב מאוד לפחות פעם ביום. זה מנקה את כל חלקיקי הלכלוך מהעור שלו ושומר על המעיל שלו ניזון. דבר אחד שכדאי לזכור לפני צחצוח המעיל של כלבך הוא להשתמש במברשת המתאימה אם לכלבך יש שיער עבה. מברשת גומי לא תעזור. באופן דומה, אינך יכול להשתמש במברשת חלקלקה לשערות מתולתלות.

לצחצח שיניים

זה נהיה שכיח לצחצח שיניים של כלבים רק כאשר אתה לוקח את זה למספרה. בדיוק כמו בני אדם, גם את השיניים שלהם יש לנקות לפחות פעם ביום מכיוון שהם השתמשו בפה לאורך כל היום. בהקשר זה, עליך להקפיד להשתמש במשחת שיניים לכלבים המיועדת במיוחד לכלבים. לחוויה נוחה, השתמש במברשת שיניים המיועדת לילדים.

גוף רחצה

לצד מראה טוב, הכלב שלך צריך גם להריח טוב. אם זה לא המצב אצלך, אז אתה לא עושה אמבטיה באופן קבוע. באופן כללי, אנשים חושבים שצחצוח המעיל במסרק מספיק כדי לשמור על ניקיון הכלב, אך באופן אידיאלי כדאי שתעשה את שניהם. בעת מתן אמבטיה לגור שלך עם כדורי כותנה, הקפד להשתמש בשמפו המיועד במיוחד לכלבים ולא בשימוש האישי שלך.

חיתוך ציפורניים

הציפורניים של כלב נוטות לצמוח מהר יותר מהציפורניים שלך. גידול ציפורני הכלב עשוי להשתנות מגזע לגזע. אנו בטוחים שאף אחד לא אוהב לקצץ ציפורניים אבל זה חיוני לבריאות הגור שלך. ציפורניים גדולות יותר של כלב יכולות לפגוע בכל אחד. לכן, הקדש זמן אחת לחודש לביצוע פעילות חשובה זו. השיטה הטובה ביותר יכולה להיות לקצץ את הציפורניים של הכלב שלך כאשר אתה יושב בשביל לקצץ ציפורניים משלך.

זמירת שיער

זוהי אחת המשימות הקלות ביותר בטיפוח כלבך אך יש לבצע זאת בבטחה. לקוצץ של גוזם ומספריים יש קצוות חדים ויכולים לפגוע בגורכם. אם זה נהיה מסובך יותר עבורך, קח את הגור שלך למספרה.

שטיפת פנים

לחלק מהכלבים יש קמטים על עורם היוצרים קפלי עור בהם לחות יכולה להישאר לתקופה ארוכה יותר. אם זה מוזנח, זה יכול לגרום לזיהום וחיידקים לכלב שלך. לכן, נסה לשטוף את פני כלבך בתדירות גבוהה יותר, במיוחד בימים חמים של הקיץ.

ניקוי אוזניים ועיניים

קנה מנקה אוזניים לכלבים עכשיו אם אין לך. האוזניים הכבדות יותר זקוקות לניקוי בתדירות גבוהה יותר. בכל הנוגע לעיניים, השתמש במטלית חמה כדי להסיר לולים סביב עיני כלבך ואם אתה רואה את עיניו אדומות, היינו ממליצים לך לקחת אותו לוטרינר.

בקיצור, אנו בטוחים שמאמר זה סיפק לכם את הידע הדרוש בנושא טיפוח כלב בבית. תוך כדי כך, הקפד לעקוב אחר כל אמצעי הבטיחות ואם אתה מרגיש לא בנוח, עדיף להוציא כמה כסף ולקחת את הגור שלך למספרה.Source by Shalini M

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.