חוק 60-20-20 בתזונה הטבעית של חתול

הורים מסורים לחתולים ידאגו לגבי תכולת המזון המסחרי לחתולים. פעמים רבות, הורי החתול בפעם הראשונה מונחים על ידי רכישת מזון לחתולים ממש ממדף המכולת מבלי לדעת באמת אם זה טוב לחיית המחמד שלהם. יש הרבה דיווחים על כך שנזכרו מותגים פופולריים של מזון לחתולים בגלל כמה השפעות שליליות של המוצרים שלהם. זה מוסיף לדילמה של הורה החתול בכל הנוגע להאכיל את חיות המחמד שלהם במזון הנכון שבאמת בריא ומועיל עבורם.

על פי כמה דיווחים, מזון החתולים הטוב ביותר שאתה צריך לתת חייב להיות דומה לסוג המזון שהם אוכלים בטבע. עליך לזכור, חתולים נולדים כציידים וטורפים. מדי פעם הם אוכלים עשב, עלים וקצת צמחיה בכל פעם שהם חשים בצרות מעיים. לפעמים, חתולים עושים את זה רק לעזאזל. מטבעו החתול לא ממש צריך לשתות הרבה מים כיוון שהנוזלים שהם צריכים הם מקבלים מבשר הטרף שלהם.

מה שמגיע למסקנה שלי, שהחלופה הטובה ביותר למזון חתולים שתוכל לתת לחיית המחמד שלך היא בעצם מזון אמיתי וטבעי. מזונות אלה הם בצורת בשר, דגנים וירקות. ליתר דיוק, הפרופורציות של תזונת החתולים הטבעית הטובה ביותר צריכות להיות 60% חלבון, 20% דגנים ו -20% ירקות.

מכאן שכלל 60-20-20 בתזונה הטבעית של חתול. זה הרבה יותר בריא, נטול כימיקלים ובטוח לחלוטין לחיית המחמד שלכם.

60% חלבון מתזונת החתולים הטבעית מגיע מבשר נא או מבושל כמו בשר טחון, הודו, עוף, ארנב, דגים ובשר איברים. אתה יכול לבשל אותם על ידי אידוי קל או על ידי רתיחה. אתה יכול גם להאכיל את החתול שלך בכמה ביצים אך להגביל את האכלה רק פעם בשבוע. בשר איברים צריך להינתן כמנה ובכמויות מינימליות מאוד כמו 2 כפיות פעם או פעמיים בשבוע.

20% מתזונת הירקות שלהם מגיעים ממגוון רחב של ירקות. אתה יכול להאכיל חתולים ברוקולי מאודה, קישואים, גזר, כרובית, דלעת, תירס, תפוחי אדמה וחאוט. לחלק מהחתולים יש העדפות לירקות עלים כמו תרד מים או חסה סינית. אתה יכול גם לתת לחתולים פירות קצוצים כמו מלון, מנגו ותפוחים. כדי להקל עליהם לאכול ולעכל את הירקות והפירות, הקפד לשטוף ולרתיח או לבשל אותם מעט. זה יעזור אם תחתוך אותם לקוביות קטנטנות או תמעך אותם ותערבב עם מזון לחתולים יבשים או תבואה מבושלת כמו אורז.

20% מתזונת החתול צריכים להכיל גם דגנים. למרבה ההפתעה, למרות שרוב האנשים יודעים שחתולים הם טורפים, הם זקוקים לדגנים מסוימים בתזונה. זה למעשה טוב למערכת העיכול שלהם. אורז חום הוא סוג הדגנים המועדף עליכם להאכיל את החתולים שלכם. ניתן להגיש אותו מאודה או מבושל, ואז פירה מעורבב דק עם מעט מרק עוף יחד עם כמה בשרים וירקות. אתה יכול גם להשתמש בדגנים כמו שיבולת שועל, אמרנט, קוסקוס, דוחן, שעורה.Source by Ma Cristina S Garcia

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.