חתול מנקס – יתרונות וחסרונות של בעלות על חיית מחמד מעניינת זו

סיבות ונגד החזקת חתול מנקס כחיית מחמד

חתול המנקס נראה לראשונה בשנות ה -1700 והפך די פופולרי עם השנים. המאפיין הייחודי ביותר של גזע זה הוא שחלקם חסרי זנב ואילו לחלקם זנב קצר ולחלקם זנב רגיל. זנב או זנב קצר הוא תכונה שהופכת אותו לאטרקטיבי לאנשים המחפשים משהו יוצא דופן אצל חתול מחמד.

בעוד שהם מגיעים בכל סוגי תצורת הזנב, התכונה העיקרית של החתולים האלה הם הראשים עגולים עם אוזניים כמו אוזניים במבט מאחור. הם חתול בעל גוף חזק עם רגליים ארוכות יותר מאחור מאשר בחזית. למרות שהם נראים שונה מרוב החתולים, המאנקס יראה הרבה מאותם מאפיינים כמו רוב החתולים יחד עם כמה מאפיינים של כלבים.

מדובר בחתולי בית שצריך לעקר או לסרס ולוודא שיש להם על מה לגרד. הם אוהבים מקומות גבוהים, אז אם אתה לא יכול למצוא אותם תסתכל סביב בגובה העיניים שלך וכנראה שתמצא אותם על מדף או על גב כיסא.

יתרונות:

חתול המאנקס הוא אינטליגנטי ביותר ושובב במיוחד. התנהגותם מתבלבלת לעתים קרובות עם התנהגות של כלב בכך שהם אוהבים להביא דברים ויעקבו אחריך בכל הבית. הם חתולי שעון טובים והם מאוד מגנים על הטריטוריה שלהם והם יתקפו פולש לא משנה הגודל או הסוג. הם מאוד חברתיים ואוהבים מאוד להיות סביב בני אדם.

מנקס הולך ליהנות משחק במים. אם אתה נותן למים לטפטף בחדר האמבטיה או במטבח שלך, אתה עשוי למצוא את חיית המחמד שלך משחקת בכיור שלך. חיות מחמד אלה נהנות מאמבטיה שהיא אידיאלית עבור בעלים הרוצים לרחוץ את חתוליהם מבלי להישרט.

חתול מנקס שלך יהיה טוב בלמידת פקודות ולכן בדרך כלל קל לאילוף. הם אינם חיה מסובכת ומורכבת מה שהופך אותם לאידיאליים עבור בעלים שרוצים בן לוויה וגם חיית מחמד.

מנקס הוא בדרך כלל חתול שקט ללא הרבה מילוליות אם כי הוא „יירגע“ לצעירים או לבני האדם שלהם וינהם בעת הגנה על הטריטוריה שלהם. אפילו חתול נקבה בלהט די שקט לגביו.

חסרונות:

חיית מחמד מנקס מתעניינת בהכל ולכן תשחק בכל שעות היום או הלילה. אתה עלול להיות מוטרד בכל שעה שעשויה להוות בעיה עבורך ועבור ביתך. אם אינך רוצה להפריע לחיית המחמד שלך, האפשרות הטובה ביותר תהיה לנעול את החתול שלך מחוץ לחדר השינה שלך בלילה.

תסמונת מנקס היא הבעיה הבריאותית העיקרית של מנקס ועשויה להדאיג אותך במיוחד. זה גורם לקיצור עמוד השדרה ויכול להיות כואב ומזיק מאוד לחתול מכיוון שהוא גורם לבעיות בהמשך הדרך. רכישת מנקס מחיית המחמד שלך ממגדל בעל מוניטין יבטל את רוב הבעיות כמו זה. דבר נוסף שתרצה לעשות הוא לרכוש ביטוח שיכול לסייע בחשבונות היקרים הקשורים לתסמונת מאנקס.

קבלת חתול נטול תסמונת מאנקס פירושה שתהיה לך חיית מחמד שאין סיכוי גבוה יותר להיתקל בבעיות רפואיות מכל סוג אחר של חתול. בשל רמת האינטליגנציה הגבוהה, הטבע האוהב יחד עם חיים ארוכים יחסית הופכים את חיית המחמד מנקס לרכישה רצויה ביותר לכל משפחה.

שקול את כל האפשרויות הללו כאשר אתה מחפש להחזיק חתול מנקס. ברגע שתדע כל מה שצריך לדעת עליהם, תוכל להחליט אם סוג זה של חתול לחיות מחמד הוא מה שאתה רוצה בתוך הבית שלך או כבן לוויה. אני חושב שתסכים שהם לא רק יוצאי דופן אלא יוצרים חיות מחמד טובות.Source by Don A Levy

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.