טיפול בחתולים: באיזו תדירות אתה צריך לרחוץ את החתולים שלך?

בניגוד לכלבים, חתולים מצוינים בטיפוח עצמם. הם יכולים לשמור על ניקיון גם ללא עזרתנו. עם זאת, ישנם מקרים בהם עלינו להתערב. למשל, אלה עם חתולי חוץ יודעים שזה לא מפתיע לראות את החתולים שלהם חוזרים הביתה מכוסים אבק או אפילו שמן מנוע מכיוון שהם אוהבים להתגנב לפינות חשוכות כמו מכוניות ועליית גג.

על פי נתוני מטפחי החתולים הלאומיים של אמריקה, מומלץ לתת לחתוליכם אמבטיה (עם מכה יבשה) כל 4 עד 6 שבועות כדי לשמור על פרוותיהם נקיים ומבריקים, כדי להימנע מפרווה מרופדת או מרופדת.

כל כמה זמן כדאי לרחוץ חתולים? זה תלוי במספר נסיבות:

  • טמפרטורה – אני גר במדינה טרופית שבה רוב הזמן מזג האוויר חם ולח. במקרים אלה, עדיף לרחוץ את החתולים שלך פעם או פעמיים בשבוע (או לפי הצורך) מכיוון שהם מועדים למכות חום באותו אופן כמו בני אדם. להיפך, אם אתה גר במדינה קרה אז אתה יכול לעשות זאת לפחות פעם בחודש רק כדי להרחיקם מקשקשים ופרעושים.

  • פרווה מלוכלכת – בהחלט אם אתה רואה את הפרווה שלהם כולה מבולבלת אז הגיע הזמן לחתן חתולים ולאמבטיה. צחצוחם באופן קבוע באמצעות מסרקי חיות מחמד מיוחדים יכול גם למנוע מהם פרווה מחוספסת.

  • חתולי חוץ מול חתולים פנימיים – יש לרחוץ חתולי חוץ לעתים קרובות יותר מאשר חתולים פנימיים. צחצוח קבוע של החתולים הפנימיים שלך יכול להפחית את כדורי השיער ולנקות את המעיל שלהם.

  • אורך פרווה – חתולים כמו מיין קון, חתולים פרסיים וחתולי יער נורווגית צריכים להתרחץ באופן קבוע מכיוון שיש להם מעילים ארוכים יותר בהשוואה לשערות בריטיות וסיאמיות.

  • הרגל לטיפוח עצמי – יש חתולים שדואגים לעצמם ממש טוב והם כאלה שלא כל כך טובים בזה. קח כדוגמא את אחד החתולים הפרסים שלי. היה לי חתול פרסי לבן בשם „סוכר“ שהוא לא כל כך טוב בטיפוח עצמה. היא לא יכולה לשמור על המעיל שלה לבן כמו פעם בניגוד לחתול הבית שלי בשם „ברנרד“. אז כשאני רוחץ את סוכר, אני באמת צריך לשפשף אותה היטב כדי לקבל את המעיל הלבן והמבריק הזה בחזרה.

  • בעיות בריאות – אם לחתולך יש גירויים בעור או שיש לו פרעושים וקרציות בכל מקום, יש צורך בהחלט לרחוץ אותם באופן קבוע יחד עם מתן טיפול מקומי לבעיה הבריאותית שלהם.

זה בטוח לחלוטין לרחוץ את החתולים שלך. בנוסף, זה יכול להיות גם פעילות מליטה לשניכם במיוחד אם התחלתם אותם צעירים. זֶה תיק רחצה רשת הוא כלי נהדר לשימוש אם אתה מתקשה לרחוץ את החתולים שלך. יש לו תכונת נעילה מאובטחת בטוחה ולא תזיק לחתולים שלך. עם זאת, אני חושב שזה שימושי יותר כדי למנוע מהחתולים שלך לזוז בזמן שהם גוזרים ציפורניים.Source by Micah Alcachupas

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.