טיפול מהיר כאשר לכלבך יש שלשולים

האם אתה מרגיש את התחושה הזו חסרת אונים כאשר לכלב שלך יש שלשול וכל מה שאתה מנסה לעשות פשוט לא ישפר אותו? האם אתה מחפש דרך להקל בעדינות על תסמיני השלשול של כלבך, כך שלא תצטרך להיות תלוי בווטרינר שלך למחלה כה נפוצה? ובכן, יש לי פתרון בשבילך!

כאן אראה את הטיפול בו אני משתמש כאשר לכלב שלי יש שלשולים. זה עובד בתוך 24 שעות ואם תבצע את השלבים הבאים, הכלב שלך ירגיש מהר יותר. מתחילים…

1. שמור על הכלב שלך לחות: תן את המים שלך כל הזמן. שלשול מעמיד את ההתייבשות וזה הדבר הראשון שתרצה להיזהר ממנו. פתרון מסוים שאני נותן לכלב שלי כשיש לו שלשול הוא תערובת של מים, מלח וסוכר. השילוב שומר מים במערכת שלו ושומר עליו לחות ובטוחה.

יוצקים כוס מים גדולה. מוסיפים כפית מלח. מוסיפים כף אחת של סוכר. מערבבים את הפתרון. המים ייראו עכורים. שפכו את הפתרון לקערת המים של כלבכם ובדקו אם הוא שותה אותו. אם הוא מסרב, תן לו מים רגילים ועקוב אחר השתייה שלו. הוא צריך לשתות.

2. נקו את השלשול ביסודיות: אני יודע שהקטע הזה די לא נעים אבל צריך לדון בו. אם לכלב שלך יש תאונות בבית, תרצה לנקות את הבלגן עם אקונומיקה טובה וחזקה בכל הזדמנות אפשרית. זה לא רק מסיר חיידקים מסוכנים מהבית שלך, זה גם מסיר את הריח. הריח לא רק שלא נעים לך להיות בסביבה, הוא גם גרם לתנועות קערה נוספות מצד הכלב שלך. ניקוי טוב יקל על הרבה מהתאונות

3. מהר את הכלב שלך: תרצה לצום את כלבך במשך 12-24 שעות ולוודא כי בטנו ריקה. תמשיך לתת לו מים. גם הכנסת מעט אבקת פרוביוטיקה למים היא רעיון טוב. הרעיון כאן הוא לשטוף את המערכת שלו ולחסל את חיידקי האשם שגורמים לבעיית הקיבה שלו.

4. תן לו דיאטה מעורבת: להאכיל אותו ב 100% דלעת משומרת (לא מילוי דלעת). אסור להוסיף תערובת סוכרים לתערובת. הוא יאהב את הטעם והדלעת מכילה סיבים בריאים לווסת את המערכת שלו ולשטוף עוד יותר את הגורם לשלשול. הארוחה הבאה שלו צריכה להיות משהו שקל לעיכול, כמו עוף מבושל ואורז לבן.

5. הכירו מזון רגיל לכלבים: למחרת, תן לו מחצית מהכמות הרגילה של מזון לכלבים (אולי אפילו פחות). במהלך 3 ימים הגדל בהדרגה את האכלה שלו לכמויות רגילות.Source by Lisa Whitaker

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.