כיצד לאמן חתולים להשתמש בדלת חתול או לצלצל בפעמון כדי להיכנס פנימה

אם יש לך חתול חיצוני אולי תקווה ללמוד כיצד לאמן חתולים להשתמש בדלת חתול או כיצד לצלצל בפעמון כך שתבין שהם מוכנים להיכנס.

אני מבין שיש מקרים בהם אני נותן לחתולים שלי לצאת החוצה, כי אני עלול להתעסק ולשכוח לבדוק אותם אז מצאתי להם דרך להודיע ​​לי שהם ליד הדלת והכל מוכן להיכנס פנימה. אני גר באזור קר מדי לדלת חתול (יש לי אחת שנכנסת למרתף שבו ממוקמת ארגז החתולים) אז בחרתי למצוא להם דרך לאותת לי לפתוח את הדלת, משהו שרצינו כי מהקור העז שאנחנו לפעמים עוברים כאן.

להלן דרך פשוטה מאוד לאילוף החתולים שלך להודיע ​​לך מתי הם רוצים להיכנס פנימה.

פשוט קח פעמון קטן, חזק מספיק כדי שתוכל לשמוע אותו, והנדף אותו מחוט ממש מחוץ לדלת. הקפד להראות זאת לחתול שלך מספר רב של פעמים ואם אתה צריך אתה יכול אפילו להוסיף מעט חתול לפעמון כדי לפנות לחתולים שלך.

אתה יכול להשיג פעמון בכל חנות יצירה בכמעט כלום. שימוש במספר פעמונים קטנים עשוי אפילו לעשות טוב יותר לך או לחתול שלך. קשרו את הפעמון או הפעמונים לחבל שתלוי נמוך מספיק כדי שהחתול שלכם יגיע בקלות ואז צירפו גם צעצוע חתול או השתמשו בתרסיס חתול כדי למשוך את החתול שלכם.

בכל פעם שהחתול מצלצל בפעמון כדי להיכנס, תרצה לתת להם פינוק לחתול כדי להודיע ​​להם שהם עשו משהו ששווה תגמול. אם החתול שלך לא יגיע לפעמון מיד, ייתכן שתצטרך להמשיך להראות לו אותו כדי לעניין אותו ובמוקדם או במאוחר הם ילמדו שתבואו אל הדלת כדי להכניס אותם כאשר הם מצלצלים בפעמון.

בהתחלה, ייתכן שתצטרך להמשיך להראות להם את הפעמון בכל פעם שהם יוצאים או נכנסים כך שיתחילו לחבר את הפעמון כשהדלת נפתחת עבורם. אולי אפילו תרצו להתחיל בפעמון בתוך הבית כאשר הם רוצים לצאת החוצה וזה יעזור להם ללמוד מהר יותר שלצלצל בפעמון המשמעות היא שהדלת תיפתח.

למרות שאני מבין שיהיו פעמים שלא תפתח את הדלת רק בגלל שאתה לא שם או מסיבות שונות, החתול שלך עדיין יתחיל לחבר את הפעמון עם פתיחת הדלת.

אם אתה גר במקום שבו אתה יכול להכניס דלת לחתול, זוהי עוד בחירה שבה אתה יכול להשתמש כדי לתת לחתול שלך להיכנס ולצאת מתי שהם רוצים. זה יהיה תלוי גם בחיות אחרות שיש לכם בבית. עוד סיבה אחת שאני בוחר שלא לקבל דלת חתול שמובילה החוצה, היא שיש לי חתול שיכול לצאת החוצה אבל היא עצבנית ואני צריכה להיות שם כדי לשבת תינוק כשהיא יוצאת כדי שהיא לא תפחד ולוקח כבוי.

למרות שאתה יכול לרכוש דלת לחתולים בכל חנות לחיות מחמד, אתה יכול גם פשוט להכין אחת בעצמך אם אתה טוב ביצירת דברים. שמנו את דלת החתול למרתף שלנו בעצמנו, פשוט על ידי חיתוך חור קטן בתחתית הדלת והנחת חתיכת פלסטיק דרכה שיוכלו לעבור דרכה בקלות.

אם ברצונך להכניס דלת חתול היוצאת החוצה, וודא שאתה יודע מה הגודל שאתה צריך כדי שהחתול שלך יוכל להתאים בנוחות דרך הפתח. בעוד שחתול שרגיל לצאת החוצה כל הזמן סביר להניח שיבין במהירות כיצד להשתמש בדלת החתול, ייתכן שיהיה עליך גם לדעת כיצד לאלף חתולים להשתמש גם בדלת החדשה הזו.

זה אמור להיות תהליך פשוט למדי. אחת הדרכים שבהן אתה יכול לאלף את החתול שלך להשתמש בדלת זו היא לשמור אותו פתוח ולהשתמש בצעצוע כדי לפתות את החתול שלך לעבור מצד אחד לשני. זה צריך לקחת רק כמה פעמים לעשות את זה לפני שהחתול שלך מודע לכך שהוא יכול להיכנס ולצאת כרצונו.

ברגע שהם נכנסו ויצאו כמה פעמים תרצה להראות להם כיצד להשתמש בדלת בעצמם כאשר היא סגורה ותוכל להשתמש באותו תהליך כדי לעשות זאת. אולי תבחר להשתמש במזון כדי למשוך את החתול שלך להיכנס דרך הדלת ולעזור לו לדחוף את הפעמים הראשונות, אך הרבה חתולים יעברו את התהליך הזה די מהר אם הם באמת רוצים לצאת החוצה.

בהתמדה וחיבה תוכלו ללמוד כיצד לאלף חתולים לעשות כמעט הכל.Source by Kimberly Aita

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.