מדענים אומרים שיש דרך טובה יותר להפוך שנים של כלבים לשנים של בני אדם

כמה מדענים המירו את מתילציית ה- DNA של האדם להערכת גיל או אפילו לחזות את תוחלת החיים. בעלי חיים אחרים כמו כלבים עוברים מתילציה של DNA. כאשר כלבים מתבגרים בעיה אחת נפוצה היא דיספלסיה של מפרק הירך. זה יכול להוביל לצורך להשתמש בכסא גלגלים לכלבים משותק. הוא מכונה גם גלגלים לכלבים משותקים או עגלת כלבים לכלבים משותקים.

אני בטוח ששמעת שכל שנה אנושית מקבילה לשבע שנים של כלבים. האם יש מדע מאחורי זה? סטטיסטית כלבים קטנים חיים יותר מכלבים גדולים. איך זה יכול להיות אם כן חישוב מדויק.

דרך מדויקת יותר להפוך שנות אדם לשנות כלבים

לחוקרים יש כעת חישוב מדויק יותר הנתמך על ידי המדע בבני אדם. קיים מחקר הזדקנות חדש יחסית בנוגע לקבוצות מתיל לרצפי DNA ספציפיים. זה יכול לעקוב אחר גיל ביולוגי של בני אדם וכיצד הוא יכול להיות מושפע ממחלות, בחירות אורח חיים גרועות וגנטיקה.

דפוסי מתילציה של DNA ברטריבר של לברדור

מחקר נערך על דפוסי מתילציית ה- DNA ב 104 לברדור רטריבר בגילאי 4 עד 16 שנים. לפחות בגזע כלבים זה הייתה דמיון לבני אדם ולמתילציה של DNA הקשורות לגיל של אזורים גנומיים מסוימים עם שיעורי מוטציות גבוהים. הדמיון נראה בין כלבים צעירים ובני אדם צעירים וגם כלבים מבוגרים ובני אדם מבוגרים יותר.

צוות המחקר השתמש בשיעור השינויים במתילציה בכלבים כדי להתאים אותו לשעון האפיגנטי האנושי. התוצאות היו המרה מורכבת יותר מבעבר בעבר. הנוסחה הישנה הייתה פשוט לקחת את גיל הכלב שלך ולהכפיל אותו ב 7. כעת החוקרים אומרים שאתה צריך להכפיל את גיל הכלב שלך בלוגריתם הטבעי שמוכפל ב -16 ולאחר מכן להוסיף את המספר ל -31.

להלן הנוסחאות לשתיהן:

פורמולה ישנה
גיל האדם = 7 (גיל הכלב שלך)

נוסחה חדשה
גיל האדם = 16 ln (גיל הכלב שלך) +31
Ln = לוגריתם טבעי

המשמעות של הנוסחה החדשה היא כי לברדור רטריבר בגיל 12 יהיה דומה לאדם בגיל 70, שהוא תוחלת החיים הממוצעת לאדם. כלבים מזדקנים כלבלב מהר יותר מאשר ילדים, אך לאחר מכן מאטים בהתאם לבדיקה. יש פרויקט להזדקנות כלבים הפתוח לכל הגזעים, הגילאים והגדלים.

המחקר רוצה לראות אילו תוצאות מעניינות ניתן לראות בחיי החיים בקרב גזעי כלבים שונים.Source by Brandon Pennington

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.