מה גורם לכלב שלי להקציף בפה?

אתה יכול לחשוב על כל הדברים שכלבים יכולים להיכנס אליהם או בבית או בחוץ. כלבה של אחותי אחז בצפרדע לפני כמה ימים, הכניס אותה לפה ואז ירק החוצה את הצפרדע. היא דאגה שהצפרדע תקינה, אבל הכלב התחיל להקציף בפה, מוריד ריר וכל זה. הם ממש נבהלו והתקשרו למרפאת החירום. הם אמרו, „אוי הקרפד כנראה נבהל והשתנה בפיו של הכלב. זה מה שגרם להקצפה.“ הכרתי נחשים המפרישים חומר שיגרום לכלב להקציף בפה לאחר שהם נוגעים בהם, לא נחשים רעילים אלא תולעים, נחשי בירית או נחשי דשא. כאשר כלבים אוחזים בהם, לפעמים הם מקציפים.

חומרים מסוימים שהם מקבלים אחיזה בסביבה – לכלוך, למשל – לפעמים יגרמו להם להקצף. אתה יכול גם לקבל משהו שהוא קצת כמו קצף אבל זה באמת רק ריר יתר. כמה כלבים כשהם מתעצבנים, הם יפרקו יותר מהרגיל. ראיתי כלבים שנכנסים למרפאת הווטרינר והם ממש עצבניים ויהיו להם מחרוזות רוק. ראיתי כלבים אחרים שחושבים שהם הולכים להאכיל בפנים ובכך גורמים לבלוטות הרוק שלהם. או שיהיו להם מחרוזות של רוק או קצף או ינשבו בועות. הם מוציאים קצת תוספת כי הם מחכים לפינוק הזה שאתה הולך לתת להם.

גורים הם הגרועים ביותר בקצף בפה. הרבה פעמים, מה שנכנס להם לפה הם בולעים. נראה שלכלבים מבוגרים יש קצת יותר שכל ישר. פעמים רבות הם יטעמו משהו רעיל ויורקו אותו החוצה.

לפעמים הקצפה בפה באמת יכולה להיות שפירה. רוב הזמן, זה משהו שהם קיבלו בפה שלהם מגרה את רירית הריר שלהם. אז אם הכלב שלך מקציף בפה אנא אל תתייחסו לזה כאל כלב פסיכו משתולל, זה פשוט משהו שניסו לטעום או לשחק איתו שגרם לזה.Source by Ricky Williams

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.