קשר כלבים – ההגדרה האמיתית

קשר לכלב יכול להיות הרבה מאוד דברים שונים. חלקם סוטים למדי, אחרים שימושיים יותר. מאמר זה עוסק במיוחד בהגדרה האמיתית של קשר כלב כלב או קשר כלב ומה זה בדיוק.

כאשר כלבת נקבה חמה, וכלב זכר נמצא בקרבתה, השניים יתרבו. בדרך כלל המיקום הוא שהזכר מתנשא מאחור. הנקבה מזיזה את זנבה הצידה אם היא מוכנה. איבר המין של הזכר חודר לנרתיק והבלוטה הבולבוסית (חלק רקמות זיקפה של הפין הנמצא בבסיס הפיר) מתרחבת וגורמת לשני הכלבים להינעל יחד. המונח הסטנדרטי לתהליך זה הוא ששני הכלבים „קשורים“ זה לזה. הוא מכונה גם „קשר כלב“ או „קשר כלב“. לאחר שפיכתו הוא יורד אך שני הכלבים גב אל גב, עדיין מחוברים לפין הזכר. „תקופת דפלציה“ זו יכולה להימשך עד 30 דקות. כמעט בלתי אפשרי להפריד בין שני הכלבים במהלך קשר הכלב. זהו התהליך שהמגדל צריך להתאזר בו בסבלנות.

למגדל חשוב לוודא שהמצב רגוע. אתה לא רוצה שהנקבה תתרגש ותתגלגל או תמשוך את הזכר, או להיפך. זה עלול לגרום לכישלון רבייה. אחת הדרכים הישנות, הלא-סטנדרטיות ובלתי מובטחות למגדלים חסרי סבלנות, הייתה להקרח את אזורי איברי המין של הכלבים כדי להפריד ביניהם.

לאחר העניבה (או קשר כלב), בדוק את הזכר וודא שאיבר מינו נסוג כראוי ואינו תקוע בשיערו. עבור הנקבה, טוב לעכב אותה במתן שתן במשך מספר דקות בתקווה שהזרע יצליח לחדור לביציה.

אף על פי שזה הגיוני וטבעי לחלוטין, הייתה הרבה בחינה על תהליך גידול הכלבים ועל קשר כלבים בפרט. במונחים הפשוטים ביותר „קשר כלב“ מתייחס לשני כלבים המזדווגים, ולתהליכים הכרוכים בכך. זהו גם מונח המכונה „להיות קשור“. ישנן הגדרות רבות (כולל שימוש תקף למדי על ידי מהנדסים) למונח, אך המשמעות האמיתית מאחורי כל זה קשורה לאופן שבו כלבים מתרבים.Source by Peter Demmon

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.