8 מזון אנושי לא להאכיל את החתול שלך

1. אלכוהול

אסור לחלוק אלכוהול עם חיות המחמד והחתולים שלך. זה לא עניין של צחוק. אלכוהול עלול לגרום נזק קבוע לאיבר החתול. יש סיכוי שחבר החתול שלך ימות. חשוב מאוד להרחיק את המוצר הקשור לאלכוהול מהחתול שלך. לכן, מומלץ להרחיק אלכוהול ומוצר טיפוח אישי מחתולים.

2. שוקולד

שוקולד רעיל מאוד לחברים חתולים. למרות שרוב החתולים לא היו אוכלים את זה בעצמם. אבל, הבעלים יכולים לתת להם או שאנשים אחרים נותנים פינוק לחתול. תיאוברומין הוא המתחם הוא חומר רעיל מזיק לחתולים. כל סוגי השוקולד רעילים לחתולים, אפילו שוקולד לבן. המסוכן ביותר הוא שוקולד מריר. אם החתול שלך אכל שוקולד בטעות עלול לגרום למחלות לב, רעידות במקרים חמורים יותר.

3. קפאין

כמות גדולה של קפאין עלולה להיות רעילה לחברים החתולים. אין תרופה לריפוי קפאין. הרעלת קפאין היא קטלנית לחתולים הכוללים אי שקט, נשימה מהירה ודפיקות לב. מקור כלשהו לקפאין הוא קקאו, שוקולד, קולה וכו ‚. בדרך כלל חתולים אינם נמשכים לריח של קפאין.

4. מוצרי חלב

רוב החתולים הם בעלי סבילות ללקטוז. מכיוון שהאנזים המפרק לקטוז נעדר ברוב החתולים. ככל שחתולה צעירה גדלה הם מאבדים את האנזים הזה מגופם. לכן, כאשר חתול בוגר שותה חלב, הוא יכול לעכל את הלקטוז ולגרום לקלקול קיבה.

5. מזונות גולמיים

מזונות גולמיים הם כמו בשר נא, דגים גולמיים וביצים גולמיות. זה עלול לגרום רעילות לחברים החתולים שלך. מזון גלם יכול להכיל חיידקים. ויכול לגרום להקאות, שלשולים ומצב כואב כמו דלקת בלבלב. מומלץ להיוועץ בווטרינר לפני מתן מזון גולמי לחתולים.

6. ענבים וצימוקים

רוב החתלתולים לא היו אוכלים אותם אם אפילו חלקתם אותם. חברך החתול עלול לסבול מאי ספיקת כליות חריפה מאכילת ענבים וצימוקים. לכן, זה לא חכם לתת לחתול שלך את הפירות האלה במקום שתוכל לחלוק פירות אחרים כמו בננה, תפוחים ומנגו.

7. בצל ושום

בצל ושום רעילים לחתולים מבושלים וגם מבושלים. הם יכולים לפרק את תאי הדם האדומים של החתול. אם חברך החתול אוכל בצל ושום על בסיס קבוע מדי יום יכול לגרום להרעלת בצל. אתה צריך להרחיק אותם מהחתול שלך.

8. קסיליטול

על פי ASPCA Xylitol הוא רעיל מאוד לכדור הפרווה שלך. זה יכול לגרום לאי ספיקת כבד של חתול ולגרום למוות במקרה החמור יותר.Source by Shrayan Mukherjee

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.